Erete Bilgi Sistemleri

Haberler / Duyurular

ERETE PROJE SATIŞ SORUMLUSU:

Şöyle bir arkadaşı ekibimizde görmek istiyoruz: Ürün ve Hizmetlerimizi  mükemmel derecede bilen,müşteri sayımızı ve müşteri başına yaptığımız ciroyu yükseltebilen, müşterilerimizin sürekli bizden almalarını  ve daha sık satın almasını sağlayabilen ,ürün ve hizmetlermizin  üzerine ,Katma Değer, koyabilen tüm bunları yapabilmek için ;Şirketimizin sunduğu satış koşulları  çerçevesinde; profesyonelce mücadele veren ve kazanmasını bilen, bilgi düzeyi yüksek ve yükseltme isteğinde olan, işinde uzman veya uzman olmak isteyen, sorun çözebilen, heyecan ve hırsı, yaptığı satışlarla kamçılanan, öz motivasyonu yüksek satış temsilcileri arıyoruz..

Bu arada;

Bir ünüversite bitirmiş olsa , birazcık İngilizce bilse, seyahat engeli olmasa, araba kullanabilse, bir de sigara içmese çok iyi olur.

Bu anlatılan  “Benim.” diyorsanız buyrun bir kahve içelim ve konuyu konuşalım. Öz geçmişinizi paylaşırsanız, sizi tanımaya fırsatımız olacaktır. erete@erete.com.tr  adresime bekliyorum.

 

Ürünlerimiz

Bayii Girişi

Bayiimiz Olun

Ürünlerimizin fiyatlarını görmek, en yeni ürünleri incelemek ve sipariş etmek için bayimiz olabilir, ürünleri Türkiye’deki ilk elden satın alablirsiniz.

Makaleler