Erete Bilgi Sistemleri

Haberler / Duyurular

 

Bugüne kadar Network kurulumu için gereken Kablolama, aktif switch ve gerekli tüm çeviriciler şeklindeki ihtiyaçlara yanıt verebilen ürün portföyümüz vardı. Artık sistemin içine de nüfus ederek, kurduğunuz bu networkleri, dışarıdan gelebilecek amacı iyi olmayan tüm ataklara karşı korumak da lazım olduğunu düşündük. Konuyu enine boyuna masaya yatırdık ve alanında en iyiyi en kabul edilebilir fiyatlar ile sunabilen bir marka olan WATCHGUARD UTM (Unified Threat Management) –Bütünleşik Güvenlik Cihazlarının dağıtıcısı olduk.

Beklenmeyen bir anda herhangi bir yerden gelebilecek farkedemediğiniz ağ tehditleri nedeniyle başınız derde girebilir.Bu tehditleri durdurmak için ne yaptığını bilen bir ağ güvenliği çözümüne, yani sektördeki en akıllı, hızlı ve etkiliağ güvenliği çözümü olan eşsiz bir tasarıma sahip WatchGuard’a ihtiyacınız var.

Watchguard Firebox  halihazırda yeterli güvenliğe sahip olmayan uzakyerlerde güvenli bir ağ çevresi oluşturur.Kapsamlı Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi(UTM), fikri mülkiyetinize sahip çıkar ve kişisel verilerinizi, kredi kartınumaralarınızı ve diğer kritik varlıklarınızı teşhir ve hırsızlığa karşı korur.

 

Ürünlerimiz

Bayii Girişi

Bayiimiz Olun

Ürünlerimizin fiyatlarını görmek, en yeni ürünleri incelemek ve sipariş etmek için bayimiz olabilir, ürünleri Türkiye’deki ilk elden satın alablirsiniz.

Makaleler