Erete Bilgi Sistemleri

Haberler / Duyurular

etherwan_por 60+

EtherWAN Endüstriyel , Din-Rail ,  60 PoE++ çözümü olan  EX78600 serisi ürününü satışa sundu :

EX78600 Serisi anahtar, teknoloji pazarında bulunan ve yüksek güç tüketim ihtiyacı olan HD hareketli kameralar ve kablosuz erişim noktaları için özel dizany edilmiş olup ,  port başına 30W Poe+  sağlayabilen  4 adet  ve port başına 60W Poe++  sağlayabilen 2 adet 10/100 Ethernet portları ile birlikte pazardaki tek Poe++ çözümdür . Ayrıca merkez bağlantıları için  için 2 adet Gigbit Ethernet  ( bakır/fiber ) portları bulunmaktadır.

EX78600 serisi  , yüksek PoE ++ gücüne ek olarak, -40 ° C ile 75 ° C arasında operasyonel  sıcaklık sınırlarına sahiptir. Her türlü bilinen yönetim özellikleri ile donatılmış olan 78600 serisi , Etherwan yazılım gurubunun geliştirmiş olduğu ve sadece Etherwan ürünlerinde bulunan Alpha-Ring özelliği sayesinde , yedeklilik ihtiyacına uygun dizayn edilen ethernet  ring uygulamalarını daha güvenli hale getirerek , bağlantı kopmalarında  15 milisaniyeden daha az bir sürede sistemin tekrardan sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır.

Ayrıca EX78600 serisi uzak merkez/ring bağlantıları için Fiber Gigabit port seçenekleride sunmaktadır.

Dünyada AR-Ge yatırımında liderliği oynayan en büyük oyunculardan ETHERWAN, ilk defa PoE plus 60W ürününü tanıttı. PoE+ tarihinin başlangıcı sayılacak bu ürün ile, IP kamera ihtiyaçlarında etkin ve yeterli bir enerji , switch üzerindeki portlardan kolaylıkla sağlamış olacak. Teknoloji liderliği, PoE ve PoE+ ürünlerinde ETHERWAN hep bir numarayı oynuyor.

              Detaylı bilgi için www.etherwan.com sitemizi ziyaret edebilir, 0212-212 81 03 nolu telefondan ERETE'deki satış temsilcinizi arayıp anında yeterli ve değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Bayii Girişi

Bayiimiz Olun

Ürünlerimizin fiyatlarını görmek, en yeni ürünleri incelemek ve sipariş etmek için bayimiz olabilir, ürünleri Türkiye’deki ilk elden satın alablirsiniz.

Makaleler