Erete Bilgi Sistemleri

Makaleler

KONUSUNDA DÜNYA LİDERİ MARKALAR İLE ÇALIŞIYORUZ

1.Aktif Data Network Ürünleri:

Network sektörünün dünyadaki en büyük üreticilerinden olan ACCTON  grup tarafından üretilen EDGE-CORE marka network ürünleri, pazarda küçük ve orta büyüklükteki ihtiyaçlara ekonomik ve teknolojik çözümler sunabilmektedir. Edge-Core marka ürün ailesinde; Network Switch’leri  Desktop veya Şase tipinde Layer2 den başlayıp Layer3, layer4, layer7 kategorilerinde SNMP management veya Web arayüzü yönetimi yapılabilen çok çeşitli kategorilerde ürün sunmaktadır. Ayrıca wireless ürünler, IP telephony ve VoIP çözümleri, Metro ethernet çözümleri  ürün portöyünden bazılarıdır.

ETHERWAN özellikle fiber dönüştürücüler konusunda dünyanın lider markası konumundadır. Ürün portföyünde, 10/100Tx to 100FX fast ethernet Fiber Converter, Gigabit 10/100/1000BaseT to 1000BaseSX/LX/LH/ZX fiber converter, VDSL ve RS-232,485 to RJ45 converter, gibi birçok dönüştürücü çözümler yer almaktadır.

Ayrıca dünyada yüksek teknolojiyle üretilen ve test edilen, özellikle outdoor uygılamalarda, toz , nem, soğuk sıcak değişimlerinden etkilenmeden çalılşabilen HARDENED SWITCH konusunda dünyanın lider üretücülerinden biridir. Etherwan Nema TS1 ve NEMA TS2 belgelerine sahip -40 ile +70 derece aralığındaki ısı değişimlerinde çalışabilen endüstriyel switch ve terminal server, ayrıca fiber optic Converter çözümleri üretmektedir.

 

2.Pasif Data/Telefon Network Ürünleri:

Yapısal kablolama(Structural Cabling Systems) ürün markası olarak  XPCABLE  Bakır ve Fiber çözümlerin satışını ve teknik desteğini vermekteyiz. XPCABLE ürün ailesi, Cat5e, Cat6, Cat7  bakır Kablo çeşitleri, UTP, FTP, SFTP, LSOH  v.b dış kılıf çeşitliliği sunabilmektedir.. Outlets, RJ45 Keystone Jack, 45x45 Faceplate, çeşitli metrajlarda Patch Cord ürünleri ,24, 48, 50 port UTP,FTP Patch Panel çeşitleri ayrıca modüler yapıda  isteğinize göre içerisine  RJ45 Keystone Jack takılarak oluşturulacak Boş Patch panel çeşitleri mevcuttur. Fiber Optic Ürün ailesinde ise, Multi Mode , Single Mode, 4-128 core aralığında çeşitli  dış kılıf seçenekli Fiber Optic Kablolar, OM3,OM4 kablo çözümleri, ST, SC, LC, MTRJ konnektörlü  çeşitli metrajlarda Fiber Optic Patch Cordlar, Fiber optic Patch panel, Pig tail çeşitleri, markanın ürünleri arasındadır. Sunmuş olduğu Ömür boyu (life time) Sistem Performans Garantisi ile, gerek devlet  kurumları gerek üniversite, hastahane v.b kuruluşların tercih ettikleri markalar arasında XPCABLE ürünleri yer almaktadır.

3. Data Network Fiber/Bakır Kablolama Test Cihazları

Dünyada Network Test cihaz üretimi konusunda liderliğe sahip FlukeNetworks, kullanmış olduğu yüksek teknoloji sayesinde, sertifikalama işçiliğinde yıllık 33% avantaj sağlamaktadır. 9 saniyede Cat6 testi yapabilen DTX serisi (DTX1800, DTX1200,SDP5000 Cable Analyzer) geleneksel test aletlerine göre üç kat daha hızlıdır. Cat 5e/6,6A,7 ve Class D/E/F standartlarının ve üzeri test imkanı sağlanabilmektedir. Uluslararası bağımsız kuruluşlar tarafından onaylı Fiber modulleri ile tek tuşla Fiber testi yapmaya olanak veren fiber başlıkları, ekonomik ve kolay kullanımlı olması dolayısıyla da tercih edilmektedir. Test sonuç analizi ve LinkWare yazılımı ile profesyonel test raporlama imkanı sağlayan FlukeNetworks, AC Wiremap yazılımı ile PoE uygulamaları için de kablo test imkanı  sağlayabilmektedir. Ayrıca bir ilke imza atarak, test cihazlarının  kullanımı neticesinde ihtiyaç duydukları Kalibrasyon desteğini ülkemize teknik servis göndererek yerinde vermesi, bu iş ile ilgilenen birçok  kuruluşun beğenisini almış ve onları büyük  külfetlerden ve maliyetlerden kurtarmıştır.   

4. Güvenlik Ürünleri

Günümüzün en önemli projeleri  haline gelen güvenlik projelerinde kullanılmak üzere ihtiyaç duyabileceğiniz  fiber dönüştürücü konullarında öncü üretici olan VOSCOM markasının temsilciliği de firmamız tarafından yapılmaktadır. Uzak mesafelerde analog çıkışlı güvenlik kamerası,Coaxial kablo ile  yeterli sinyali  gönderememekte dolayısıyla fiber optic kabloya ihtiyaç duyulmaktadır. Fiber Optic Kablonun, Analog kamerayı çalıştırabilmesi yani fiber’i  Coaxial 'e dönüştürmek için Transmitter/ Receiver kullanımı zorunludur. Tek core  fiber kablo ile   1-64 adet aralığında kamera çalıştırabileceğiniz Transmitter/Receiver ürünleri, dünyanın en ekonomik ve kaliteli ürünü VOSCOM ile elinizin altında.

5.Kabinet ve Data Center Çözümleri

Kurulan birçok Network altyapısında, en çok Kabinet kullanımı  konusunda insanlar yanlış kararlar verebilmektedir. Bundan 90 lı yılların başında,  data altyapı kablolaması yapılırken, tüm aktif cihazlar , özel olmayan bir odada toplanır, ya bir masa üstünde ya da normal bir dolapta muhafaza edilirdi. Ancak teknolojinin ilerlemesi ve , kullanıcıların bilinçlenmesi neticesinde gelinen noktada, networkü oluşturan en önemli bileşenler olarak kabul edilen Aktif switch  gibi ürünler, Sunucu bilgisayarları, özel olarak bu iş için üretilen kabinet’lerde muhafaza edilmeye başlandı...

Kabinetler dikili Tip, Duvara monte, ServerMax gibi birçok model ve boyutta üretilmekte olup, firmanın ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulacak ana ve tali dağıtım noktalarında kullanılan toplama dolapları olarak da bilinirler. Tüm kablolama sonlandırma ekiplmanları, kabinetlerin içerisinde patch panelerde sonlandırılır ve profesyonel bir etiketleme ve dizayn ile, Network yöneticisine teslim edilir.

Günümüzde çok büyük bir hızla yaygınlaşan Data Center kullanımı , bu tür kurumlar için özel dizayn ve özel boyutlarda Kabinet sistemleri gereksinimini doğurdu. Data Center’larda akıllı kendi kendini soğutan klimalı kabinetlerden, son derece güvenlik donanımlı akıllı kabinetlere kadar birçok çözüm, firmamız vasıtasıyla  projelendirilip , ihtiyaca yönelik çözümler oluşturulabilmektedir.

Ürünler ile ilgili daha deyaylı bilgi için, marka isimlerinin üzerine tıklayarak, orjinal web sayfalarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ürünlerimiz

Bayii Girişi

Bayiimiz Olun

Ürünlerimizin fiyatlarını görmek, en yeni ürünleri incelemek ve sipariş etmek için bayimiz olabilir, ürünleri Türkiye’deki ilk elden satın alablirsiniz.

Makaleler